Všetky články

Wexbo doplnok

Používate e-shopové riešenie Wexbo? S Mail kompletom môžete vďaka nášmu doplnku automaticky synchronizovať zoznam kontaktov a vyťažiť tak maximum z e-mail marketingu. Je to jednoduché!

Wexbo doplnok

Naša aplikácia Mail Komplet sa spojila s e-shopovým riešením Wexbo a posúva tak hranice e-mail marketingu zase o krok ďalej. Doplnok pre Wexbo totiž dokáže automaticky synchronizovať zoznam kontaktov z e-shopu s daným zoznamom príjemcov v aplikácii Mail Komplet. Jednoduchým spôsobom tak môžete zacieliť e-mailové kampane na svojich zákazníkov.

Čo všetko doplnok dokáže?

Doplnok pre Wexbo vie nasledujúce:

 • Automatický import objednávok – ľahkou cestou môžete importovať dáta o opustených košíkoch, návštevách a objednávkach do aplikácie Mail Komplet. U objednávok si tak uložíte napr. Produktovú kategóriu, značku alebo cenu z poslednej objednávky. Vytvoriť tak remarketingovú alebo upsellovú kampaň je hračka.
 • Import produktového feedu – doplnok dokáže automaticky naimportovať Váš produktový feed z Wexbo. Pomocou každodennej automatickej aktualizácie tak budete mať k dispozícii aktuálny zoznam produktov pre Vaše e-mailové kampane. Produkty stačí pridať do kampane priamo v danej šablóne.
 • Automatický import zákazníkov – z Vášho e-shopu nahrávame registrovaných užívateľov, ktorí sa prihlásili k odberu newsletterov.

Ako nainštalovať doplnok pre Wexbo?

 1. Na webových stránkach Wexbo prejdete do sekcie Doplnky – Pluginy.
 2. V pravom hornom rohu kliknete na Pridať plugin.
 3. Vyhľadáte si doplnok Mail Komplet. Označíte a kliknete na tlačidlo Pridať.
 4. Doplnok Mail Komplet sa Vám zobrazí v zozname pluginov. Zatiaľ je neaktívny, preto u doplnku Mail Komplet kliknite na symbol ceruzky.
 5. V nasledujúcom kroku bude potrebné doplniť Base crypt, API kľúč a následne vybrať zoznam príjemcov, do ktorého sa kontakty budú nahrávať.
 6. Base Crypt a API kľúč nájdete vo Vašom účte Mail Komplet v sekcii Nastavenia – API kľúče. Tu si vytvorte nový API kľúč. Po jeho vytvorení skopírujte Base crypt a API kľúč a tieto údaje preneste do Vášho účtu Wexbo.
 7. Následne vyberte zoznam príjemcov, do ktorého chcete, aby sa kontakty z Vášho e-shopu Wexbo ukladali. Zoznam príjemcov musí byť vopred vytvorený vo Vašom Mail Komplet účte.
 8. Teraz máme všetko hotové. Všetky nastavenia, ktoré ste vykonali v administrácii Wexbo, uložte.

Úplný návod na inštaláciu doplnku nájdete tu:

Ako nainštalovať doplnok Wexbo

Od tohto momentu sa Vám začnú ťahať informácie o Vašich zákazníkoch do Vášho účtu Mail Komplet. V prípade, že by ste si chceli dotiahnuť už existujúcich zákazníkov, budete si musieť zoznam príjemcov z Wexbo vyexportovať a manuálne importovať do Vášho účtu Mail Komplet.

Veríme, že Vám doplnok bude dobre slúžiť a posuniete tak Váš e-mail marketing o veľký krok dopredu.

Váš Mail Komplet

Zdieľajte tento článok:

Okomentujte tento článok

Naspät
hore