Inteligentný
E-mail Marketingový nástroj

pre úspešné kampane.

Mail Komplet je inteligentný nástroj, ktorý bol navrhnutý
marketingovými špecialistami pre marketinových špecialistov.
Prináša výsledky a zjednodušuje vám prácu.

Začať prehliadku

Práca s databázou kontaktov
je základom pre efektívny e-mail marketing.

Naše nástroje vám pomôžu spravovať databázu kontaktov, budovať ju, triediť dáta o kontaktných osobách, tvoriť segmenty, cieliť a automaticky udržiavať databázu stále čistú.

Super-jednoduchý import
Import existujúcich kontaktov je prvým krokom k úspechu.

Kontakty naimportujete jednoduchým preťažením súboru do okna prehliadača. Môžete použiť hromadný import zo súboru, kontakty importovať priamo z textu alebo zo vzdialeného dátového zdroja - manuálne prípadne cez API. Zaberie to len pár sekúnd.

Podporovanými formátmi sú MS Excel (.xlsx, .xls), CSV, TXT, ale pokiaľ budete potrebovať iný formát, dajte nám vedieť a my import zabezpečíme.

Zberné nástroje
pre budovanie databázy kontaktov.

Spôsoby kontinuálneho budovania databázy by mali patriť k základom každej e-mail marketingovej stratégie. V Mail Komplete si môžete nastaviť, či chcete používať single alebo double opt-in.

Prihlasovací formulár
Integrujte formulár k prihláseniu odberu newslettra do vašich stránok a začnite zbierať e-mailové adresy už dnes.

Mobilné aplikácie
Premeňte váš tablet na špičkový lapač kontaktov. Nechajte svojich zákazníkov vyplniť ich e-mailové adresy (za sekundu budú uložené v zozname príjemcov vášho účtu Mail Komplet a môžete im tak posielať správy).

Takhle jsme lovili e-maily zákazníků ve vinném sklípku.

Takto sme lovili e-maily zákazníkov vo vínnej pivnici.

Čistenie databázy
v Mail Komplet prebieha automaticky.

Čistenie databázy je dôležité pre udržiavanie vysokej doručiteľnosti. Preto sú v aplikácii Mail Komplet integrované nástroje, ktoré vám s tým pomôžu.

Príjemcovia vašich e-mailov sa môžu jednoducho odhlásiť pomocou kliknutia na odhlasovací odkaz. Nedoručiteľné adresy sú automaticky odhlásené. Rovnako tak príjemcovia, od ktorých dostaneme spätnú väzbu, že nahlásili váš e-mail ako SPAM. Všetky tieto adresy sú automaticky zaznamenané v zložke odhlásení príjemcovia a nie je na nich nič zasielané.

Vlastné užívateľské pole a segmentácia
pre precízne cielenie.

Pre ľahké cielenie môžete využiť možnosť segmentácie priamo v kampani. Vybraný zoznam kontaktov môžete rozdeliť na jednotlivé segmenty podľa vami zadaných kritérií. Kampaň bude potom zaslaná len na zvolené segmenty.

Okrem toho môžete definovať neobmedzený počet vlastných stĺpcov vo svojej databáze a e-mailové adresy tak obohatiť o ďalšie údaje, podľa ktorých neskôr môžete segmentovať a výborne tak personalizovať.

Nástroje pre tvorbu kampaní
Vytvorte a rozošlite svoju e-mailovou kampaň za pár minút.

Príprava novej e-mailovej kampane ešte nikdy nebola taká jednoduchá, intuitívna a rýchla.
Budete prekvapení, koľko času ušetríte.

Náš sprievodca
vás prevedie tvorbou kampaní.

S týmto sprievodcom je príprava kampaní ľahká a efektívna.

Nepotrebujete žiadne skúsenosti s HTML tvorbou šablón.

Editory
pre tvorbu designovo vyladených a profesionálnych e-mailov.

Náš šikovný editor vám umožní na základe jednoduchého preťaženia blokov (drag and drop) tvoriť krásne newslettre. Ako muster si môžete zvoliť nami predpripravené šablóny alebo sami začať od nuly.

Vďaka tomuto šikovnému editoru nepotrebujete poznať HTML kód.

Systém ho v pozadí blokov generuje automaticky za vás a to navyše tak, aby boli výsledné e-maily automaticky responzívne - teda dobre zobraziteľné naprieč celým spektrom zariadení.

Pre skúsených kodérov samozrejme máme aj klasický WYSIWYG editor, kde sa dá pomocou kódu tvoriť pokročilé projekty/kampane.

Prepojenie s vašim systémom
pre vloženie produktu do newslettra len jedným kliknutím.

Základom e-mail marketingovej stratégie väčšiny e-shopov sú hlavne produktové newslettre. Vyvinuli sme super-jednoduchú integráciu vašich produktov do šablón tvorených v našom šikovnom editore. Prepojenie je jednoduché, cez XML feed. Vaše produkty následne nájdete v editovateľnej časti produktového bloku. Vyhľadajte pomocou fulltextu ten správny produkt a vložte ho do šablóny jediným kliknutím.

Úložisko súborov
pre vaše obrázky a dokumenty.

Vaše dokumenty a obrázky môžete ľahko nahrať priamo nám, do nášho cloudového úložiska a neskôr ich použiť vo svojich kampaniach. Nepotrebujete žiadny špeciálny hosting alebo server. To všetko je zabezpečené v rámci aplikácie Mail Komplet.

Kontrola pred odoslaním
ako prevencia zbytočných chýb.

Pred odoslaním kampane si môžete pomocou našej anti-spamovej previerky nechať overiť, či je vaša kampaň správne nastavená. Systém tiež overí, či váš e-mail neobsahuje aspekty, na ktoré nesprávne reagujú antispamové filtre.

Reporty a štatistiky
Sledujte a analyzujte úspešnosť vašich kampaní.

Systém ponúka podrobné štatistiky otvorenosti, prekliknutí a veľa ďalších ukazovateľov pre vyhodnotenie úspešnosti kampaní. Vďaka vizualizácii dát môžete na prvý pohľad vidieť, kde je priestor pre zlepšenie.

Prehľad výsledkov kampaní
a to v reálnom čase.

Pozrite sa, ako úspešná bola vaša kampaň. Naše reporty vám dajú ucelený prehľad o výsledkoch. Podľa jednotlivých metrík potom môžete naplánovať, ako ďalšiu kampaň optimalizovať.

Všetky dôležité metriky,
o ktoré by ste sa mali zaujímať.

Koľko ľudí otvorilo vašu kampaň (miera otvorení - open rate), koľko ľudí kliklo na odkaz vo vašej kampani (miera prekliknutia - click rate), percento odhlásených (unsubscribe rate), percento chybných e-mailov (bounce rate). Tvrdé chyby (hard bounces), mäkké chyby (soft bounces) a veľa ďalších metrík. Pomenujte ich a my vám ich dáme.

Detailný prehľad
s možnosťou rozkliknutia do mikrodetailu.

Pozrite sa, kto presne otvoril alebo neotvoril vašu kampaň, kto klikol na odkaz, kto presne sa odhlásil a prečo alebo aké e-mailové adresy boli označené ako nedoručiteľné a z akého dôvodu.

Export dát
Dáta sú vaše. Používajte ich, ako sa vám zapáči.

Pokiaľ chcete, môžete exportovať dáta priamo z našich reportov. Nič vám teda nebráni v tom, robiť si vaše vlastné vizualizácie obohatené napríklad o údaje z vášho elektronického obchodu, CRM alebo iných interných systémov.

Inteligentné automatizácie
Nechajte počítač robiť prácu za vás.

Prečo posielať kampane manuálne, keď môžete všetko vopred nastaviť a posielať automaticky? Navrhli sme pre vás systém, ktorý vám uľahčí prácu a ušetrí čas. Využite toho a venujte sa v tomto čase niečomu inému.

Plánovanie kampaní
vám dá slobodu.

Namiesto čakania na tú správnu chvíľu, keď budete môcť kliknúť na tlačidlo a odoslať kampaň ručne, môžete nastaviť rozosielanie vo vami stanovenom dni a čase a to úplne automaticky. Mail Komplet sa potom o rozoslanie kampane v presne naplánovanom čase postará za vás.

Narodeniny, sviatky, výročie
Definujte kampaň ako jednorazovú alebo ako opakujúcu sa každý deň.

Viete, kedy majú vaši príjemcovia narodeniny? Kedy oslavujú sviatok alebo kedy majú výročie (povedzme jeden rok od ich prvého nákupu)? Pošlite im zľavový kupón ako darček, urobte im radosť a zvýšte svoje tržby.

Pomocou aplikácie Mail Komplet si môžete nastaviť každodenné automatické posielanie takejto kampane. Stačí nastaviť podmienky, podľa ktorých bude vždy daný príjemca vybraný - a to všetko automaticky.

Remarketing: Up-selling, cross-selling
Jednoducho predávajte viac.

Automatizujte synchronizáciu dát z vášho systému priamo do systému Mail Komplet použitím API rozhrania a využite tieto dáta k rozoslaniu automatických remarketingových správ vybraným príjemcom, ktorí zodpovedajú požadovaným kritériám. Presné cielenie vám umožní v ten správny čas, pripomenúť tomu správnemu zákazníkovi to, čo by mohol potrebovať.

Automatizované e-mailové kampane
Navoľte sekvenciu e-mailov len raz, napríklad na celý rok.

Automatizované e-mailové kampane sú skvelou cestou, ako zviditeľniť vašu značku a udržať ju v povedomí zákazníkov. Vytvorte sekvenciu e-mailov, ktoré budú zaslané príjemcom automaticky a to v závislosti napríklad na obchodnej fáze, v ktorej sa daný príjemca práve nachádza. Odoslanie môže prebehnúť buď na základe nastavenia určitého časového intervalu alebo na základe istej dokončenej požadovanej akcie.

Posielajte uvítacie (welcome) e-maily, predstavenie služieb či sortimentu, týždenné novinky alebo inej marketingovej kampane. Spočiatku musíte nejaký čas venovať príprave, neskôr si však už budete užívať vygenerované výsledky, bez toho aby ste museli čokoľvek robiť.

Vzdialené dátové zdroje
pre automatizáciu správy kontaktov.

Niekedy sa vám skrátka nechce importovať kontakty k nám do Mail Kompletu ručne a chcete poslať kampaň na skupinu vybraných kontaktov.

V takom prípade môžete použiť vzdialený dátový zdroj. Ak je kampaň hotová, automaticky je stiahnutá zo vzdialeného dátového zdroja (v reálnom čase) a e-maily sú poslané na všetky vybrané kontakty.

Maximálna doručiteľnosť
Vaše e-maily sa dostanú do doručenej pošty, nie do zložky SPAM!

Mail Komplet e-maily len neposiela. Mail Komplet ich doručuje! Vždy sme v obraze a robíme všetko preto, aby to tak bolo vo všetkých dostupných schránkach. Na doručiteľnosti nám záleží zo všetkého najviac – prispôsobili sme teda všetko tak, aby skóre doručiteľnosti Mail Komplet bolo čo najvyššie.

Antispamová previerka
k odhaleniu chýb, ktoré by mohli ovplyvniť doručiteľnosť.

Pred tým, než kampaň rozošlete, vám naša antispamová previerka zhodnotí vašu kampaň podľa vopred stanovených kritérií, podľa ktorých je každý e-mail hodnotený antispamovými filtrami schránok príjemcov.

Porušenie týchto zásad by mohlo zapríčiniť to, že by e-mail zachytili antispamové filtre a bola by tak tiež poškodená reputácia vašej domény ako odosielateľa.

Mail Komplet Grid,
ktorý premýšľa a má dobré mravy.

Naše farma pre rozosielanie e-mailov (mail grid) je naprogramovaná tak, aby sa sama učila a počúvala to, čo jej ostatné servery hovoria. Spracováva neprijaté e-maily (bounces) a sťažnosti na spam, ktoré získava prostredníctvom tzv. Feedback loop. Skvelo zvláda tzv. greylisting i throttling.

Tiež zbiera a vyhodnocuje metriky a informácie o doručiteľnosti na úrovni každej domény. Na základe tých sa potom sama učí, ako s cieľovú doménou čo najefektívnejšie komunikovať.

Systém včasného varovania
a proaktívne detekcie problémov.

Aktívne monitorujeme našu infraštruktúru, aby sme identifikovali možné riziká súvisiace s black listami alebo problémami s reputáciou IP adries. V momente, keď odhalíme nejaký problém, je ovplyvnená IP adresa ihneď vyradená zo systému a naši špecialisti na doručitelnosť začínajú analyzovať problém a príčiny a pracovať na rýchlom odstránení a prevencii do budúcna.

Špecialisti na doručiteľnosť
sa starajú za vás, takže vy nemusíte.

Naši vyškolený špecialisti monitorujú doručiteľnosť a držia ju na najvyššej možnej úrovni. Analyzujú, vyhodnocujú a riešia problémy týkajúce sa doručiteľnosti.

Skvelo ovládajú veci ako DKIM, SPF, DMARC, PTR, MX, SMTP, EHLO, RBL, IP a veľa ďalších technických detailov, vďaka čomu sa o ne vy nemusíte vôbec starať a môžete sa sústrediť na iné veci, ktoré sú kľúčové pre vaše podnikanie.

Je to všetko? Zďaleka nie!

Zistite, čo všetko vám môže Mail Komplet ponúknuť.

Vyskúšať Mail Komplet

Naspät
hore