Efektívna
Stratégia, školenia
a konzultácie

s profesionálmi v odbore.

Sme tu preto, aby sme naštartovali váš e-mail marketing
a pomohli vám k lepším výsledkom.

E-mail marketingová stratégia,
ktorá vás dovedie k vysneným výsledkom.

Ako prebieha tvorba e-mail marketingovej stratégie v spolupráci s Webkomplet?

Fáza 1: Spoznávanie
tiež nazývané ako krížový výsluch.

Cieľom tejto časti je pomôcť nám vžiť sa do vašej úlohy a naplno pochopiť fungovanie vášho podnikania, toho, čo robíte a čo očakávate, aby sme neskôr mohli zostaviť plán vašich e-mail marketingových aktivít. Budeme sa vás pýtať. Veľa sa pýtať. A nasávať informácie.

Budeme tvrdo pracovať na tom, aby sme porozumeli vášmu obchodnému modelu, vašim produktom a službám, tomu, kto sú vaši cieľoví zákazníci, ako s nimi pracujete, ako funguje vaša marža, na čo vaši zákazníci reagujú a veľa iného.

V skratke - vžijeme sa do vašej kože, aby sme zistili, ako najlepšie integrovať e-mail marketing do zvyšku vášho marketingového mixu.

Fáza 2: Tvorba hrubého konceptu
inak povedané - dostaneme nápady na papier.

Bezprostredne po tom, čo zozbierame všetky potrebné informácie, navrhneme koncept vašej e-mail marketingovej stratégie, ktorý bude zodpovedať vášmu obchodnému modelu.

Táto fáza robí interný brainstorming s našim marketingovým tímom. Všetky nápady sú následne prevedené do prezentovateľnej formy.

Fáza 3: Prezentácia a konzultácia hrubého projektu
alebo zisťovanie spätnej väzby.

Hneď ako je koncept stratégie hotový, prichádza na rad prezentácia zákazníkovi. Popíšeme vám jednotlivé navrhnuté kroky a odporučenia. Spoločne prekonzultujeme, ktoré nápady sú podľa vás skvelé a ktoré nie. Ktoré sú realizovateľné vo vašej firme a ktoré nie.

To nám pomôže zladiť sa s vašimi potrebami tak dobre, ako je to len možné. Tiež nám to pomôže sa uistiť, že stojíme na jednej strane.

Fáza 4: Integrácia vašej spätnej väzby a vyladenia konceptu do podoby stratégie,
aby čo najlepšie odrážal vaše potreby.

Upravíme koncept o váš názor a ponoríme sa v problematike viac do hĺbky. Po kozmetických úpravách potom budeme mať stratégiu pripravenú k finálnej prezentácii.

Fáza 5: Finálna prezentácia stratégie
alebo plánovanie štartu.

V tejto fáze vám predložíme finálnu verziu e-mail marketingovej stratégie, vrátane časového plánu a ceny realizácie. Po vzájomnom odsúhlasení sa môžeme pustiť do realizácie.

Fáza 6: Realizácia stratégie
alebo štartujeme.

Poďme dostať loptu do hry a zahájiť prevedenie stratégie podľa plánu.

Chcete vedieť viac?

Spojte sa s nami, radi vám poradíme.

Kontaktovať Mail Komplet

Školenie e-mail marketingu,
ktoré vám pomôže robiť ho správne.

Začínate s e-mail marketingom, potrebujete previesť našim systémom alebo si skrátka len nie ste istí, či vo svojom e-mail marketingu idete ruka v ruke s najnovším trendmi? My vieme, ako na e-mail marketing a radi svoje know-how odovzdávame. Ako postupovať?

Fáza 1: Dopyt po školení
alebo dajte nám vedieť, čo potrebujete.

Radi vám predáme všetko, čo máme a poznáme. Stačí si povedať. Cieľom tejto fáze je zistiť, čo by ste radi na svojom e-mail marketingu zlepšili a v čom si nie ste až tak istí, aby sme tomu neskôr mohli prispôsobiť naše všeobecné školenie na e-mail marketing.

Fáza 2: Tvorba prezentácie a plánu školení
pre konkrétneho zákazníka.

Vytvoríme prezentačný materiál priamo pre vás. Tento materiál vám po školení samozrejme prenecháme.

Fáza 3: Realizácia školenia

Všeobecné školenie na e-mail marketing obvykle trvá 3-4 hodiny. Prevedenie systémom zaberie cca hodinu. Záleží samozrejme na dohode. Školíme priamo v zasadacej miestnosti Mail Komplet alebo môžeme prísť až k zákazníkovi.

Zaujalo vás naše školenie?

Ozvite sa nám a spýtajte sa na všetko, čo vás zaujíma.

Dohodnúť si školenie

Konzultácie a koučing
alebo spýtajte sa na čokoľvek - radi vás povedieme.

Tvoríte si kampane sami, ale radi by ste ich podobu prekonzultovali s odborníkom? Máte ohľadom svojho e-mail marketingu veľa otázok?

Kedykoľvek sa nám ozvite, radi vám poradíme. Naša on-line zákaznícka podpora je tu pre vás 24/7. Môžete nás kontaktovať napríklad pomocou ikonky on-line chatu priamo vpravo dole v systéme.

Máte dotazy?

Radi vám ich zodpovieme.

Kontaktovať Mail Komplet

Naspät
hore